aroma IDEA

Ideą ad*aroma, firmy konsultingowej marketingu zapachowego, jest wspieranie Państwa firmy w osiąganiu sukcesu. Oferujemy nowe, niestandardowe i przyjemne dla nosa narzędzia marketingowe, dzięki któremu nabywca na dłużej zapamięta Państwa firmę, czy produkt. Zapach może i powinien być wykorzystywany do budowania trwałych oraz niezwykłych relacji z klientem. Wszystko za sprawą magicznej, naturalnej mocy oryginalnego i pozytywnie nastawiającego do życia aromatu.

Specjaliści pracujący na Państwa sukces
W celu osiągnięcia sukcesu zespół ekspertów z różnych dziedzin łączy swoje umiejętności oraz doświadczenie. Wyróżnić warto chociażby specjalistów z branży aromamarketingu, perfumiarzy, architektów wnętrz, artystów plastyków, psychologów oraz menedżerów. Wszystko po to, by zapewnić idealne dopasowanie działań aromamarketingowych do Państwa potrzeb i oczekiwań (wrażeń) nabywcy.

Integracja zapachu z obrazem, roślinnością oraz psychologicznymi aspektami komunikacji z ludźmi jest niezwykle istotna. Zmysły bowiem nie działają w odosobnieniu; stanowią pewną całość, co także należy uwzględnić w czasie komponowania strategii marketingu zapachowego Państwa firmy.

marketing zapachowych, aromamarketing

aroma IDEA

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

display zapachowy

Zapraszamy na stronę www.displayzapachowy.pl będącą internetową wizytówką Display'a Zapachowego (standu zapachowego) - niezwykłego produktu łączącego w sobie reklamę wizualną z marketingiem zapachowym.

więcej...