Nastrój - zawsze i wszędzie

Polepszać nastrój warto zawsze i wszędzie. Nie tylko zacisze domowe może oferować przyjemną atmosferę. Miejsce pracy również może stać się miejscem niezwykłym z dobrą atmosferą. Kompozycja pomarańczy, bergamotki, wanilii i sosny zapewnia nam całą gamę pozytywnych wibracji. Co więcej miejsce to staje się inspiracją do wspólnych nowych przedsięwzięć i budowania lepszego świata... bergamotka ma działanie antyseptyczne, dzięki czemu oczyszcza powietrze naszego pomieszczenia. Ponadto łagodzi napięcia stresy. Jest niezastąpiona na niekontrolowane wybuchy emocjonalne oraz na stany depresji czy melancholii. Wanilia w odpowiednich proporcjach zapewnia słodycz i pragnienie przebywania tym miejscu. Przywodzi na myśl wspomnienia dla niektórych związane z domowymi wypiekami, a innym przypomina o dawnych namiętnościach i pragnieniach. Pomarańcza wprowadza spokój do otoczenia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Dodatkowo oczyszcza i ożywia skórę. Cytryna stymuluje do działania i używania szarych komórek. Dzięki niej praca wre mimo uspokajającego nastroju.
Sosna oczyszcza swoimi sokami powietrze i pobudza umysł do nieleniuchowania... Kompozycja Nastrój mimo relaksującej nazwy działa jednocześnie rozpogadzająco, relaksująco, pobudzająco do działania, a także inspirująco.
marketing zapachowych, aromamarketing

aroma ZAPACH

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

Pachnące kawą wnętrze...wspiera komunikację firmy!

18 lipca 2008 roku recepcja prężnie działającej agencji reklamowej DRAFTFCB + AD FABRIKA niezwykle intrygowała gości. Profesjonalizm działalności firmy dodatkowo podkreślony unoszącym się w powietrzu zapachem świeżo zmielonej, czarnej kawy.

więcej...