Tabaluga

zniewala swoim błękitem, fioletem, suchością kwiatów i lilią. Pasuje ona do zaprojektowanych dużych okien na stoisku, dzięki którym przedziera się do pomieszczenia przestrzeń, wolność lekkość, która sprawia wrażenie unoszenia się ponad ziemię, co może być efektem na przykład działania promowanego leku. Swoim brakiem uchwytności i brakiem jakichkolwiek ograniczeń tworzy bardzo pozytywne konotacje, które mogą i powinny być kojarzone nie tylko z wizualizacją promowanego produktu, ale również z wizualizacją firmy. Błękit wydzierający się
z "Tabaluga" rozkłada na łopatki i oczarowuje zebranych. Może wyciągnąć w górę, orzeźwić ciało i duszę. Harmonia i Feng Shui to właściwe konotacje z "Tabaluga". Biorąc również pod uwagę fakt, iż ma bardzo silny związek z logo firmy i produktu kompozycja ta mogłaby być śmiało zastosowana w czasie prowadzenia wykładu przez reprezentantki firmy. W ten sposób zapach wdarłby się niejako do umysłów słuchaczy podwójnie i na bardzo długo.
marketing zapachowych, aromamarketing

aroma ZAPACH

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

Wzmocniona siła zapachu dżungli Lenora w klubie Platinium

24.04.2008 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w imprezie inaugurującej pojawienie się nowego zapachu Lenor Jungle Freedom. Zainspirowani świeżością Lenora, aromatu kwiatu Strelicji stworzyliśmy kompozycję zapachową o woni świeżo skoszonej, wilgotnej trawy prosto z dżungli. Rajski zapach oraz bogata scenografia, witające głosy natury przeniosły gości do amazońskich tropików.

więcej...