AKTUALNOŚCI ad*aroma to nie tylko informacje o wydarzeniach w życiu firmy ale także wiele przydatnych ciekawostek oraz wiadomości z dziedziny marketingu zapachowego. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o praktycznym aromamarketingu to nasze AKTUALNOŚCI są przeznaczone dla ciebie.

Zaprenumeruj kanał RSS ad*aroma:

RSS www.adaroma.pl/rss/rss.xml

Co to jest RSS?

RSS (Really Simple Syndication) - to kanał informacyjny wybudowany w oparciu o XML, który służy do przesyłania informacji o zmianie zawartości stron internetowych. Pozwala on na pobieranie nowych wiadomości zamieszczonych na stronie internetowej wprost przez odpowiedni program zwany czytnikiem. Dzięki RSS użytkownicy dostają wiadomości o zmianach na stronach internetowych bez konieczności ich odwiedzania i samodzielnego śledzenia zmian.

Jak uzyskać dostęp do RSS?

Dostęp do informacji w kanałach RSS możliwy jest poprzez tzw. czytnik kanałów. Czytnik to niezależny program lub moduł innego programu np. klienta poczty elektronicznej, który pozwala wczytywać nagłówki wiadomości udostępnianych w kanałach informacyjnych w Internecie.

Wiadomości RSS zwykle zawierają tytuł, skrócony opis oraz link odsyłający do bardziej szczegółowej informacji, znajdującej się w serwisie prowadzonym przez wydawcę kanału (może być nim każda osoba prowadząca serwis WWW). Czytnik RSS pozwala śledzić wiele kanałów jednocześnie i być na bieżąco z tym co dzieje się w sieci.

Gdzie znaleźć czytnik?

Czytnik RSS jest wbudowane w: większość nowych przeglądarek internetowych (w funkcje te wyposażony jest m.in. Mozilla Firefox, Safari, Opera i Internet Explorer 7), programów pocztowych. Może być on też niezależnym programem (np. Cafe News). Wszystkie czytniki potrafią wyświetlać strony WWW z pełnymi wiadomościami w swoim oknie i nie wymagają uruchamiania przeglądarki internetowej.

Źródło :RSS Marketing (www.rssmarketing.pl)

Serdecznie zapraszamy


marketing zapachowych, aromamarketing

AKTUALNOŚCI

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

21 czerwca 2008 roku Wesele ... pachniało!

Projekt organizowany przez Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów o wdzięcznej nazwie „Wesele na żywo" nie tylko przykuwał zainteresowanie oryginalnym pomysłem na prezentowanie najciekawszych trendów w organizacji ślubu, ale również inspirował odzwiedzające przyszłe pary młode właśnie ... zapachami.


więcej...