Łódź zainspirowana zapachem!

8 maja 2008 roku eksperci z „ad*aroma - marketing zapachowy" gościnnie wykładali na Uniwersytecie Łódzkim.

Wykład stanowił część konferencji XS, XL organizowanej przez studenckie Koło Marketigu „Marketeam" na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Nie tylko została zaprezentowana  cała idea marketingu zapachowego zarówno teoretycznie, ale i w praktyce wsparta zapachem rozprzestrzeniającym się po auli. Egzotyczna kompozycja zapachowa wspomagała aktywne słuchanie i uczestnictwo w wykładach. Wysiłek umysłowy słuchaczy oraz wzbogacenie prezentacji o zapach idealnie współgrało ze sobą.

Studenci mogli zapamiętać nie tylko obrazy i treść przedstawianych tematów, ale również towarzyszący im ciepły, żółty, tropikalny zapach.

Studenci zaintrygowali się prowadzonymi wykładami - zadawali pytania, również dotyczące komunikacji zapachem, która jest jednym z zadań aromamarketingu.

Na nowy rok akademicki są już planowane kolejne wykłady...

marketing zapachowych, aromamarketing

AKTUALNOŚCI

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

Wzmocniona siła zapachu dżungli Lenora w klubie Platinium

24.04.2008 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w imprezie inaugurującej pojawienie się nowego zapachu Lenor Jungle Freedom. Zainspirowani świeżością Lenora, aromatu kwiatu Strelicji stworzyliśmy kompozycję zapachową o woni świeżo skoszonej, wilgotnej trawy prosto z dżungli. Rajski zapach oraz bogata scenografia, witające głosy natury przeniosły gości do amazońskich tropików.

więcej...