Pachnący Ciepły Bałtyk

Pachnący „Ciepły Bałtyk"

W dniach 10-12 kwietnia mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w III. Targach Inwestycji Hotelarskich - "Ciepły Bałtyk" organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie (www.cieplybaltyk.pl). Postanowiliśmy przenieść uczestników tej imprezy w klimat wakacji.

Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe ocieplały atmosferę deszczowego i chłodnego Gdańska. Aromaty cytrusów, kokosów i malin rozpieszczały zmysły odwiedzających halę targową.

W okolicach hawajskiego baru zaaranżowanego przez organizatorów Targów zauraczała swoimi hawajskimi nutami kompozycja hawajska. Kokos, pomarańcze oraz inne tropikalne zapachy podkreślały promowane w barze produkty. Ponadto aromat wprowadzał w nastrój brazylijskich wieczorów pełnych żywego tańca i barwy smaków. Gorące rytmy muzyki, brazylijskie barwy oraz zapach, tancerki z wieńcami na szyi to tylko niektóre wspomnienia z tego niezwykłego wydarzenia. W takiej atmosferze konkursy i rozdawane nagrody tym bardziej były cenne dla wygranych. Uroczystość nabrała dzięki hawajskiej kompozycji podniosłego znaczenia.

Malina może się kojarzyć z ogrodem, lasem czy domowymi wypiekami. Te ciepłe skojarzenia z domem rodzinnym miały za zadanie umilić nastrój prezentowanego na targach "Pokoju Przyszłości". Zapach tradycyjnej i urzekającej maliny w połączeniu z nowoczesnym wystrojem wnętrza idealnego pokoju hotelarza dodawał wyrazistego charakteru całemu projektowi. Ponadto zapach przyciągał dosłownie za nos przechodzących uczestników i zapraszał do wejścia oraz poznania idealnego pomieszczena do goszczenia turystów.

Po środku hali klimat wakacji gwarantowała orzeźwiająca i bardzo kusząca pomarańcza. Nuty kompozycji były tak wierne ideałowi, że uczestnicy pragnęli skosztować jej rześkiego smaku. Słodycz zapachu wpływała jednocześnie na nastrój i miłe spędzanie czasu zarówno gości jak i wystawców.

"Ciepły Bałtyk" można uznać za kolejną, udaną, niezwykłą imprezę, na której aromatyzacja stanowiła istotny element uroczystego ugoszczenia uczestników eventu. Czekamy na więcej wyzwań! :)

marketing zapachowych, aromamarketing

AKTUALNOŚCI

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

display zapachowy

Zapraszamy na stronę www.displayzapachowy.pl będącą internetową wizytówką Display'a Zapachowego (standu zapachowego) - niezwykłego produktu łączącego w sobie reklamę wizualną z marketingiem zapachowym.

więcej...